26 Mart 2022 tarihinde yaptığımız tanışma toplantısı faaliyetlerimize başladık. Satranç Eğitimlerimiz haftada 2 gün 4 ders ve haftada 1 gün 2 ders şeklinde devam etmektedir. 

Küçükler grubumuz cumartesi günü saat 13:30-15:00 yapılmaktadır.

Kulübüzün desteği ile gerçekleştirilen Antalya Ağustos Ayı ELO Satranç Turnuvası 14-15 Ağustos 2021 tarihlerinde Antalya'da düzenlendi. Toplam 1250 TL ödül verilen turnuvada dereceye giren sporcuları tebrik eder başarılarının devamını dileriz. 

Türkiye Satranç Federasyonu’nun 6 yıldır düzenlediği ‘Sokakta Satranç Var’ etkinlikleri, 12-20 Eylül tarihleri arasında hijyen maske ve mesafe tedbirleri altında Türkiye genelinde yapıldı. İlçemizde ise Boğazkent Denizyıldızı Sahilinde etkinlik düzenlendi.

Dünyanın en eski saygın oyunlarından Satranç Dünyanın En eski ve en iyi korunmuş antik tiyatrosu Aspendos'ta bir kez daha tarihe meydan okudu. Satranç ve Tarih buluşması 1 Ekim 2020 tarihinde Serik'te Bulunan Aspendos Tiyatrosunda yapıldı. Aspendos Go ve Satranç Kulübümüzün sporcuları ve antrenörlerinin katkıları ile yapılan program Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu'nun katıldığı ödül töreni ile sona erdi. 

2020 Yılı  Atatürk’ün Serik’e Gelişi ve Antalya’nın Fetih Haftası Serik Hızlı Satranç Turnuvası 08.03.2020 Pazar günü Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 100. Yıl Spor Salonu'unda yapılacaktır. 

Başvurlar Online yapılacaktır. Yarışmaya katılacak sporcuların 2020 yılı TSF Lisansının yapılmış olması gerekmektedir. Yarışma 3 Kategoride toplam 60 sporcu ile sınırlıdır. 

ÖN KAYIT-BAŞVURU YAP  Başvuru Yapan Sporcular